JHM1512S12
Číslo produktu DigiKey
1470-2816-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JHM1512S12
Popis
DC DC CONVERTER 12V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 1,25A 9V - 18V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
OCP, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
86%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
18V
Velikost / rozměry
1,60" D x 1,00" Š x 0,40" V (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1,25A