IXBK55N300
Číslo produktu DigiKey
IXBK55N300-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXBK55N300
Popis
IGBT 3000V 130A TO-264AA
Standardní dodací lhůta výrobce
75 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT 3000 V 130 A 625 W Průchozí otvor TO-264AA
Kategorie
Výkon - max
625 W
Výrobce
IXYS
Typ vstupu
Standardní
Řada
Náboj hradla
335 nC
Balení
Trubice
Doba zpětného zotavení (trr)
1.9 µs
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
3000 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Proud kolektoru (Ic) (max)
130 A
Pouzdro
TO-264-3, TO-264AA
Pulzní proud kolektoru (Icm)
600 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-264AA
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
3,2V při 15V, 55A