PXC-M10-24WS24-A
Číslo produktu DigiKey
285-PXC-M10-24WS24-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXC-M10-24WS24-A
Popis
DC DC CONVERTER 24V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 416mA 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PXC-M10-24WS24-A Modely
Kategorie
Výkon (W)
10 W
Mfr
Izolační napětí
5 kV
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
OCP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 24-DIP, 5 přívodů
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,25" D x 0,80" Š x 0,40" V (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
416mA