R12P212S/R8
Číslo produktu DigiKey
945-2067-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R12P212S/R8
Popis
DC DC CONVERTER 12V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 167mA 10,8V - 13,2V Vstup
Modely EDA/CAD
R12P212S/R8 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
167mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
8 kV
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
87%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
10,8V
Pouzdro
Modul 7-SIP, 4 přívody
Napětí - vstup (max)
13,2V
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,39" Š x 0,49" V (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)