C2M1000170D je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
Skladem : 591
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Skladem : 1 276
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 380
N-kanál 1700 V 4,9A (Tc) 69W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
C2M1000170D
Číslo produktu DigiKey
C2M1000170D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2M1000170D
Popis
SICFET N-CH 1700V 4.9A TO247-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C2M1000170D Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 500µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 20 V
Řada
Vgs (max)
+25V, -10V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
191 pF @ 1000 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
69W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,1Ohm při 2A, 20V