T55A106M010C0200
Číslo produktu DigiKey
718-1983-2-ND - Páska a cívka (TR)
718-1983-1-ND - Řezaná páska (CT)
718-1983-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T55A106M010C0200
Popis
CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 1206 (3216 metrický) 200mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T55A106M010C0200 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200mOhm při 100kHz
Výrobce
Vishay Sprague
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
10 V