TCJB107M006R0055
Číslo produktu DigiKey
478-9410-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-9410-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-9410-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJB107M006R0055
Popis
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický), 1210 55mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KYOCERA AVX
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický), 1210
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
55mOhm při 100kHz