ADM7154ACPZ-1.8-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7154ACPZ-1.8-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7154ACPZ-1.8-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7154ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7154ACPZ-1.8-R7
Popis
IC REG LIN 1.8V 600MA 8-LFCSP-WD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADM7154ACPZ-1.8-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
63dB (1MHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-WFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V