LT1963AEST-3.3#PBF
Číslo produktu DigiKey
505-LT1963AEST-3.3#PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1963AEST-3.3#PBF
Popis
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A SOT-223-3
Modely EDA/CAD
LT1963AEST-3.3#PBF Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
1.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
120 mA
Balení
Trubice
PSRR
63dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Pokles napětí (max)
0,55V při 1,5A