SMC3K26CA-M3/9A je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 1 653
Katalogový list
Direct
Skladem : 0
Katalogový list
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Upgrade
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
STMicroelectronics
Skladem : 8
42,1V Svorka 71,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K26CA-M3/9A
Číslo produktu DigiKey
SMC3K26CA-M3/9A-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMC3K26CA-M3/9A
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SMC3K26CA-M3/9A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V