SMDJ26CA-HRAT7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 5 111
Katalogový list
Direct
STMicroelectronics
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
42,1V Svorka 71,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
SMDJ26CA-HRAT7
Číslo produktu DigiKey
SMDJ26CA-HRAT7-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDJ26CA-HRAT7
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
28,9V