3SMC26CA TR13 PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-3SMC26CATR13PBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3SMC26CA TR13 PBFREE
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 71,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
28,9V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V