5.0SMDJ26CA-T7
Číslo produktu DigiKey
5.0SMDJ26CA-T7TR-ND - Páska a cívka (TR)
5.0SMDJ26CA-T7CT-ND - Řezaná páska (CT)
5.0SMDJ26CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
5.0SMDJ26CA-T7
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Podrobný popis
42,1V Svorka 119A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
5.0SMDJ26CA-T7 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
119A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V