CRCW0805470RFKEB
Číslo produktu DigiKey
541-CRCW0805470RFKEBTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-CRCW0805470RFKEBCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-CRCW0805470RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805470RFKEB
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/4W 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW0805470RFKEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)