CRCW0805470RFHTAP
Číslo produktu DigiKey
CRCW0805470RFHTAP-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805470RFHTAP
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW0805470RFHTAP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)