ERJ-6ENF4700V
Číslo produktu DigiKey
P470CTR-ND - Páska a cívka (TR)
P470CCT-ND - Řezaná páska (CT)
P470CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-6ENF4700V
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-6ENF4700V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)