ADP7118WAUJZ-1.8-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7118WAUJZ-1.8-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7118WAUJZ-1.8-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7118WAUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7118WAUJZ-1.8-R7
Popis
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
ADP7118WAUJZ-1.8-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
140 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,42V při 200mA