LM76003RNPR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LM76003RNPR |
Popis | IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 3,5A 30-WFQFN podložka pro odvod tepla |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LM76003RNPR Modely |
Kategorie | Napětí - výstup (min/fixní) |
Mfr | Napětí - výstup (max) 57V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 300kHz ~ 2,2MHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ano |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch, Smáčitelný bok |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra 30-WQFN (6x4) |
Napětí - vstup (min) 3,5V | Základní číslo produktu |
Napětí - vstup (max) 60V |