LM76002RNPR
Číslo produktu DigiKey
296-LM76002RNPRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM76002RNPRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM76002RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM76002RNPR
Popis
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 2,5A 30-WFQFN podložka pro odvod tepla
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM76002RNPR Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
57V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
300kHz ~ 2,2MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
30-WQFN (6x4)
Napětí - vstup (min)
3,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
60V