AD5292BRUZ-20
Číslo produktu DigiKey
505-AD5292BRUZ-20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD5292BRUZ-20
Popis
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 20k Ohm 1 Obvod 1024 Odbočky SPI Rozhraní 14-TSSOP
Modely EDA/CAD
AD5292BRUZ-20 Modely
Kategorie
Typ paměti
Netěkavý
Napájecí napětí
9V ~ 33V, ±9V ~ 16,5V
Balení
Trubice
Vlastnosti
Kaskádový vývod
Tolerance
±1%
Teplotní koeficient (typická hodnota)
35ppm/°C
Konfigurace
Potenciometr
Dodávaná velikost pouzdra
14-TSSOP
Počet obvodů
1
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet odboček
1024
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C