ADP7158ARDZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7158ARDZ-3.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADP7158ARDZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,28V při 2A