LM76003RNPT
Číslo produktu DigiKey
296-47536-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-47536-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-47536-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM76003RNPT
Popis
IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 3,5A 30-WFQFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
LM76003RNPT Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
57V
Spínací kmitočet
300kHz ~ 2,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
3,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
60V