LM2937ESX-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2937ESX-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM2937ESX-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM2937ESX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2937ESX-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA TO-263 (DDPAK-3)
Modely EDA/CAD
LM2937ESX-3.3/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Napětí - vstup (max)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-3)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1V při 500mA