MIC29300-3.3WU
Číslo produktu DigiKey
576-1120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC29300-3.3WU
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-263-3
Modely EDA/CAD
MIC29300-3.3WU Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,6V při 3A
Balení
Trubice
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Přechodové napětí
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-3
Napětí - vstup (max)
26V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V