MIC2937A-3.3WU
Číslo produktu DigiKey
576-1131-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC2937A-3.3WU
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 750mA TO-263-3
Modely EDA/CAD
MIC2937A-3.3WU Modely
Mfr
Klidový proud (Iq)
300 µA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
16 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Napětí - vstup (max)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V