MIC29150-3.3WU-TR
Číslo produktu DigiKey
MIC29150-3.3WU-TR-ND - Páska a cívka (TR)
MIC29150-3.3WU-CT-ND - Řezaná páska (CT)
MIC29150-3.3WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC29150-3.3WU-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-263-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC29150-3.3WU-TR Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,6V při 1,5A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Přechodové napětí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-3
Napětí - vstup (max)
26V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V