MIC29150-3.3WU není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Texas Instruments
Skladem : 1 945
Katalogový list
Similar
Texas Instruments
Skladem : 20
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-263-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC29150-3.3WU
Číslo produktu DigiKey
576-1105-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC29150-3.3WU
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
MIC29150-3.3WU Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,6V při 1,5A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Trubice
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Přechodové napětí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-3
Napětí - vstup (max)
26V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V