AMC1200EVM
Číslo produktu DigiKey
296-29644-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1200EVM
Popis
EVAL BOARD FOR AMC1200
Podrobný popis
AMC1200 1 - jednoduchý Počet kanálů na IO Izolace Vyhodnocovací deska zesilovače
Kategorie
Šířka pásma -3dB
100kHz
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup / kanál
20mA
Balení
Krabice
Odebíraný proud (hlavní IO)
5,4mA
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
2,7V ~ 5,5V