AMC1200TDWVRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-43899-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-43899-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-43899-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1200TDWVRQ1
Popis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Podrobný popis
Izolace Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOIC
Modely EDA/CAD
AMC1200TDWVRQ1 Modely
Kategorie
Proud - výstup / kanál
20 mA
Mfr
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ zesilovače
Třída
Automobilový průmysl
Počet obvodů
1
Kvalifikace
AEC-Q100
Šířka pásma -3dB
100 kHz
Pouzdro
8-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Napětí - vstupní offset
200 µV
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Odebíraný proud
5,4mA