AMC1200STDUBRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-34975-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-34975-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-34975-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1200STDUBRQ1
Popis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolace Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMC1200STDUBRQ1 Modely
Kategorie
Proud - výstup / kanál
20 mA
Mfr
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ zesilovače
Třída
Automobilový průmysl
Počet obvodů
1
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Diferenciální
Způsob montáže
Montáž na povrch
Šířka pásma -3dB
100 kHz
Pouzdro
8-SMD, Přívod tvaru L
Napětí - vstupní offset
200 µV
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOP
Odebíraný proud
5,4mA