AMC1200SDUB
Číslo produktu DigiKey
296-31357-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1200SDUB
Popis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Podrobný popis
Izolace Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOP
Modely EDA/CAD
AMC1200SDUB Modely
Kategorie
Odebíraný proud
5,4mA
Mfr
Proud - výstup / kanál
20 mA
Balení
Hromadné balení
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Typ zesilovače
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Pouzdro
8-SMD, Přívod tvaru L
Šířka pásma -3dB
100 kHz