SLF7032T-150M1R1-2PF
Číslo produktu DigiKey
445-2001-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2001-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2001-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLF7032T-150M1R1-2PF
Popis
FIXED IND 15UH 1.1A 90 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.1 A 90mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SLF7032T-150M1R1-2PF Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Zastaralé
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,276" Š (7,00mm x 7,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)