B72520T0300K062
Číslo produktu DigiKey
495-2602-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2602-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2602-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72520T0300K062
Popis
VARISTOR 47V 200A 1206
Podrobný popis
47 V 200 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
51.7 V
Nárazový proud
200 A
Řada
Energie
1,1J
Kapacita při kmitočtu
1100 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
30 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
38 V
Napětí varistoru (min)
42.3 V
Napětí varistoru (typické)
47 V