V42MLA1206NT
Číslo produktu DigiKey
18-V42MLA1206NTTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-V42MLA1206NTCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-V42MLA1206NTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V42MLA1206NT
Popis
VARISTOR 53V 180A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53 V 180 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
60 V
Nárazový proud
180 A
Kapacita při kmitočtu
425 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
30 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
42 V
Napětí varistoru (min)
46 V
Napětí varistoru (typické)
53 V