V42MLA1206NH
Číslo produktu DigiKey
F2210TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2210CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2210DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V42MLA1206NH
Popis
VARISTOR 53V 180A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53 V 180 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V42MLA1206NH Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
60 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
180 A
Řada
Energie
0,8J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
425 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
30 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
42 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
46 V
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Napětí varistoru (typické)
53 V