V42MLA1206NHAUTO
Číslo produktu DigiKey
F10958TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10958CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10958DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V42MLA1206NHAUTO
Popis
VARISTOR 53V 180A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53 V 180 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Kategorie
Nárazový proud
180 A
Kapacita při kmitočtu
340 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální střídavé napětí
30 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
42 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
46 V
Napětí varistoru (typické)
53 V
Napětí varistoru (max)
60 V