ACM12V-172-2PL-TL00
Číslo produktu DigiKey
445-ACM12V-172-2PL-TL00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-ACM12V-172-2PL-TL00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-ACM12V-172-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM12V-172-2PL-TL00
Popis
CMC 4.8A 2LN 1.7KOHM SMD AECQ200
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1.7 kOhms @ 100 MHz 4,8A DCR 12mOhm
Modely EDA/CAD
ACM12V-172-2PL-TL00 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
12mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,433" Š (12,00mm x 11,00mm)
Výška (max)
0,236" (6,00mm)
Impedance při kmitočtu
1.7 kOhms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
4,8A