ACM1211-102-2PL-TL01
Číslo produktu DigiKey
445-2213-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2213-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2213-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM1211-102-2PL-TL01
Popis
CMC 6A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1 kOhms @ 100 MHz 6A DCR 14mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACM1211-102-2PL-TL01 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
14mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,433" Š (12,00mm x 11,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,236" (6,00mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz