ACM12V-701-2PL-TL00
Číslo produktu DigiKey
445-4083-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-4083-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-4083-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM12V-701-2PL-TL00
Popis
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Modely EDA/CAD
ACM12V-701-2PL-TL00 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
8A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
6mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,433" Š (12,00mm x 11,00mm)
Výška (max)
0,236" (6,00mm)
Impedance při kmitočtu
700 Ohms @ 100 MHz