ACM12V-351-2PL-TL00
Číslo produktu DigiKey
445-ACM12V-351-2PL-TL00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-ACM12V-351-2PL-TL00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-ACM12V-351-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM12V-351-2PL-TL00
Popis
CMC 10A 2LN 350 OHM SMD AEC-Q200
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 350 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 2,9mOhm
Modely EDA/CAD
ACM12V-351-2PL-TL00 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,9mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,433" Š (12,00mm x 11,00mm)
Výška (max)
0,236" (6,00mm)
Impedance při kmitočtu
350 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
10A