TPS272C45DRHFR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS272C45DRHFRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS272C45DRHFRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS272C45DRHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS272C45DRHFR
Popis
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 5,8A 24-VQFN (5x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS272C45DRHFR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
5,8A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rds zap (typická hodnota)
45mOhm
Stav součásti
Aktivní
Typ vstupu
Neinverzní
Typ spínače
Vlastnosti
Uvolnění zatížení, S řízením rychlosti přeběhu
Počet výstupů
2
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (nastavitelné), Přehřátí, Přepětí, UVLO
Poměr - vstup:výstup
1:01
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Horní část
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
24-VQFN (5x4)
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
6V ~ 36V