ACT45B-101-2P-TL003
Číslo produktu DigiKey
445-3959-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3959-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3959-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACT45B-101-2P-TL003
Popis
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACT45B-101-2P-TL003 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Impedance při kmitočtu
5.8 kOhms @ 10 MHz
Výška (max)
0,118" (3,00mm)
Indukčnost při kmitočtu
100 µH @ 100 kHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
150mA