ACM7060-701-2PL-TL01
Číslo produktu DigiKey
445-2215-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2215-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2215-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM7060-701-2PL-TL01
Popis
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Modely EDA/CAD
ACM7060-701-2PL-TL01 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
4A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
15mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,236" Š (7,00mm x 6,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,138" (3,50mm)
Impedance při kmitočtu
700 Ohms @ 100 MHz