LM1117GS-3.3
Číslo produktu DigiKey
5536-LM1117GS-3.3TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1117GS-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3L
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-3L
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A
Klidový proud (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V