LM1117F-3.3
Číslo produktu DigiKey
5536-LM1117F-3.3TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1117F-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-89
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Klidový proud (Iq)
10 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
75dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V