LM1117MP-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM1117MP-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM1117MP-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM1117MP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1117MP-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM1117MP-3.3/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
5 mA
Řada
Odebíraný proud (max)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
15V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,2V při 800mA