LM1117GSF-3.3
Číslo produktu DigiKey
5536-LM1117GSF-3.3TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1117GSF-3.3
Popis
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-3L
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-3L
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,2V při 300mA
Klidový proud (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
12V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V