STPS5H100B není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
STMicroelectronics
Skladem : 7 579
Katalogový list
Direct
SMC Diode Solutions
Skladem : 20 479
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
onsemi
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch DPAK
STPS5H100B
Číslo produktu DigiKey
497-2640-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS5H100B
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STPS5H100B Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3.5 µA @ 100 V
Balení
Trubice
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
730 mV @ 5 A