MBRD5H100T4G
Číslo produktu DigiKey
MBRD5H100T4GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRD5H100T4GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRD5H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRD5H100T4G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch DPAK
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
710 mV @ 5 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3.5 µA @ 100 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A