DST5100S
Číslo produktu DigiKey
F10089TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10089CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DST5100S
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch TO-277B
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
120 µA @ 100 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
245pF při 5V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277B
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
750 mV @ 5 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)